Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Preparaty do usuwania betonu

Zabrudzenia betonem stanowią jedne z cięższych do bezpiecznego usunięcia z powierzchni remontowanych, narzędzi remontowych i urządzeń budowlanych. Można sobie jednak z nimi skutecznie poradzić, sięgając po specjalistyczne preparaty do usuwania betonu.

Zaschnięty beton bywa trudny do samodzielnego usunięcia zwłaszcza gdy znajdzie się na dość delikatnej powierzchni. Wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie wybór skutecznej chemii przemysłowej o bezpiecznym składzie i wszechstronnym działaniu.

Takie środki znajdziesz między innymi w ofercie firmy Cleaning Expert. Producent użył do ich stworzenia substancji, które oferują skuteczność i trwałe efekty. Co ważne są to preparaty przyjazne środowisku naturalnemu.

Specjalistyczne preparaty do bezpiecznego usuwania betonu

Profesjonalne preparaty do usuwania betonu to starannie zaprojektowane środki, które mają w swoim składzie wszystko to, co jest potrzebne, aby przynieść oczekiwane efekty. Dla zwiększenia wygody ich użytkowania zostały umieszczone w poręcznych pojemnikach o trzech pojemnościach – 10l, 5l i 1l. Dzięki temu możesz wybrać dokładnie tyle środka, ile potrzebujesz, by dokładnie oczyścić zabrudzoną powierzchnię.

Dlaczego warto wybrać preparaty do usuwania betonu od Cleaning Expert?

Preparaty do usuwania betonu od Cleaning Expert są bardzo wydajne.

Jest to możliwe, ponieważ przybrały one postać skoncentrowanego środka do rozpuszczenia w zwykłej wodzie w odpowiednich proporcjach.

Środki do usuwania betonu cechuje wielofunkcyjność.

Z ich pomocą możesz pozbyć się nie tylko resztek zaschniętego betonu. Dzięki ich unikalnej formule są również w stanie usunąć pozostałości po kwasie.

Są bezpieczne dla otoczenia.

Środki do usuwania betonu – tak jak pozostała chemia przemysłowa – nie posiadają w składzie związków, które są niebezpieczne dla środowiska naturalnego.

Środki do usuwania betonu są wysoce funkcjonalne.

Oznacza to, że można je wykorzystać również, jako odkamieniacza, bez obawy o to, że uszkodzą czyszczoną powierzchnię, czy spowodują korozję.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą.