Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Środki do czyszczenia kamienia 

Jak skutecznie oczyścić powierzchnie wykonane z kamienia? W tym celu należy sięgnąć po profesjonalny środek do mycia kamienia, który .

Kamień to jeden z częstszych materiałów, jakie wybieramy do swoich ogrodów czy na posesje. Często pojawia się on, jako rodzaj podłoża, z którego wykonywane są podjazdy, podesty, ścieżki czy alejki. Stosowany jest również, jako naturalna ozdoba. Powód tego wyboru jest prosty – kamień to jeden z trwalszych materiałów wykończeniowych. Jest przy tym prosty w utrzymaniu i bardzo uniwersalny. Ponadto kamienie ogrodowe – o ile właściwie zostaną dobrane do gatunku hodowanych roślin – mogą też wspomagać ich rozwój i wzrost poprzez wpływ na pH gleby.

Aby jednak nasz kamień długo zachował swoje walory zarówno ozdobne, jak i funkcjonalne, musimy zadbać o jego czystość.

Skuteczne usuwanie plam

Kamienie ogrodowe oraz te na naszych posesjach są narażone na zabrudzenia różnego pochodzenia. Mogą się na nich pojawić zabrudzenia mechaniczne, sezonowe, czyli te, które pojawiają się po opadach deszczu, śniegu lub w wyniku silnych wiatrów, a także tłuste plamy. Jak sobie z nimi poradzić? Najskuteczniejszą broń stanowi profesjonalna chemia.

Jak wybrać dobry środek do usuwania plam?

Dobry środek do mycia kamienia powinien być dobrany do jego rodzaju. To ważne, aby podczas zabiegu oczyszczania nie uszkodzić jego struktury, co mogłoby wpłynąć na wygląd kamienia, ale i na jego wytrzymałość.

Dobry środek do usuwania plam z kamienia – ale również i innych rodzajów zabrudzeń – powinien też być funkcjonalny. Oznacza to, że stosując go, nie tylko usuwamy zanieczyszczenia z jego powierzchni, ale jednocześnie przywracamy mu świeży, oryginalny kolor.

Wybierając środek do mycia kamienia, warto też zwrócić uwagę, czy jest łatwy użyciu i bezpieczny dla otoczenia, jak i nas samych. Ten ostatni parametr ma szczególne znaczenie, kiedy posiadamy zwierzęta lub małe dzieci.

Najlepszy środek do mycia kamienia – tylko od Cleaning Expert!

Na rynku bez trudu znajdziemy szeroką gamę produktów z kategorii: środki do czyszczenia kamienia. Jednak tylko jeden z nich zasługuje na szczególną uwagę. Jest to środek do mycia kamienia z serii Home&Garden od Cleaning Expert. Dlaczego warto po niego sięgnąć?

Wysoka skuteczność

Jest to preparat, który działa z niezwykłą siłą, docierając do głębszych i porowatych warstw kamienia, a jednocześnie jest dla niego delikatny.

Uniwersalny

Oznacza to, że nadaje się on do wszystkich powierzchni kamiennych. Ponadto można go stosować zarówno do opryskiwaczy ręcznych, jak i urządzeń wysokociśnieniowych typu: pianownica lub inżektor.

Szybki w działaniu

Na efekty nie musisz czekać zbyt długo. Już po pierwszym użyciu zauważysz widoczne zmiany w wyglądzie powierzchni, na której został zastosowany.

Preparat jest bezpieczny dla otoczenia

Nie ma w nim szkodliwych fosforanów.

Wydajność

Dzieje się tak, ponieważ preparat ten występuje w postaci koncentratu. Wystarczy go rozcieńczyć z odpowiednią ilością wody i użyć.


Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.