Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Środki do mycia samochodu

Dbałość o samochód to nie tylko regularne przeglądy czy konieczne naprawy. Nie bez znaczenia jest również czystość auta, czyli to, jak prezentuje się na zewnątrz i w środku. Dlatego warto sięgać po skuteczne oraz bezpieczne zarówno dla tapicerki, jak i lakieru środki. Poznaj działanie jednego z nich, jakim jest piana aktywna do mycia samochodów.

W jaki sposób doprowadzić wnętrze auta do doskonałej czystości? Jak poradzić sobie z trudnymi zabrudzeniami tapicerki, ale także elementów chromowanych czy z tworzywa sztucznego?

Wystarczy wybrać wysokiej jakości środki do mycia samochodów. Wśród szerokiej gamy preparatów przeznaczonych do tego celu, najlepsze rezultaty osiągniesz, sięgając po środek, jakim jest piana aktywna firmy Cleaning Expert.

Odświeżenie samochodu dzięki aktywnej pianie

Aktywna piana to nowoczesny, niezwykle skuteczny środek przeznaczony do bezdotykowego mycia aut. Jeśli szukasz wydajności, delikatności, a jednocześnie efektywności, sprawdź działanie M10 od Cleaning Expert.

Jak działa aktywna piana od Cleaning Expert?

Środek ten wykazuje szerokie spektrum działania. Oznacza to, że możesz go zastosować na wielu różnych powierzchniach, osiągając zadowalające efekty. Z jego pomocą starannie wyczyścisz tapicerkę – nawet z silniejszych zabrudzeń. Aktywna piana może być też zastosowana do oczyszczenia podwozia i kół.

Choć jest to mocno skoncentrowany preparat czyszczący, łagodnie obchodzi się z karoserią. Jest również przyjazny dla delikatnych elementów czy części wykonanych z plastiku, skóry i chromowanych.

Czym wyróżnia się aktywna piana do mycia aut od Cleaning Expert?

Sięgając po pianę aktywną do mycia aut Cleaning Expert, otrzymujesz przede wszystkim wysoce wydajny preparat. Dzięki temu możesz go wykorzystać nie tylko do celów osobistych, ale również wtedy, gdy prowadzisz myjnię samochodową. Zarówno Twoi klienci, jak i Ty sam będziecie zadowoleni. Co więcej – Twoje auto stanie się Twoją najlepszą wizytówką.

Aktywna piana Cleaning Expert  wyróżnia się wyjątkową skutecznością. Ma to związek z jej unikatową formułą czyszczącą. W praktyce oznacza to:

  • długo utrzymujący się efekt odświeżenia wnętrza pojazdu,
  • staranne usunięcie wszelkich zabrudzeń – nawet tych najbardziej uporczywych,
  • łatwe pozbycie się plam z oleju czy śladów smaru, czyli zabrudzeń trudnych,
  • efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu z wykorzystaniem preparatu.

Dzięki starannie dobranym, innowacyjnym składnikom, oferowana przez naszą firmę piana aktywna do mycia aut rozbija nawet duże zabrudzenia na bardzo małe cząsteczki. Tym sposobem powoduje ich łatwe usunięcie z czyszczonej powierzchni.

Nasza piana aktywna do mycia aut jest też niezwykle bezpiecznym środkiem. Po pierwsze, w składzie nie posiada szkodliwych fosforanów. Po drugie – pomimo silnego działania nie niszczy czyszczonych powierzchni.

W ofercie Cleaning Expert znajdziesz pianę aktywną przeznaczoną do samochodów osobowych i dostawczych, a także pojazdów budowlanych i rolniczych. Dzięki temu niezależnie od typu posiadanego auta, możesz dokładnie je oczyścić i zadbać o jego wygląd.