Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Środki do mycia maszyn rolniczych

Maszyny rolnicze są narażone na częste zabrudzenia. Wynika to ze specyfiki ich użytkowania – mają one częsty kontakt z ziemią, błotem, piachem, roślinami. Na ich powierzchni osadzają się też warstwy: kurzu, pyłu, czy brudu. Nie zawsze do ich czyszczenia wystarczy sama myjka ciśnieniowa z wodą. W przypadku silnych zabrudzeń lub długo nie oczyszczanych maszyn należy sięgnąć po bardziej profesjonalne rozwiązania.

W jaki sposób najlepiej oczyścić swój sprzęt i maszyny do prac rolniczych? W tym celu najlepiej sprawdzą się specjalistyczne preparaty do czyszczenia. Mają one odpowiedni skład oraz skracają i ułatwiają samą czynność, jaką jest mycie maszyn rolniczych.

Zadbaj o czystość swoich maszyn rolniczych

Czyste maszyny rolnicze to nie tylko kwestia estetyki, chociaż jest to ważny czynnik. Zadbane narzędzia rolnicze dobrze świadczą o ich właścicielu: jego profesjonalizmie i odpowiedzialności. Ale o czystość używanych w gospodarstwie i na polu maszyn należy też dbać z innych względów.

Dlaczego należy dbać o czystość maszyn rolniczych?

Przede wszystkim tym sposobem przedłużamy ich żywotność. Dotyczy to zwłaszcza tego sprzętu, który używany jest bardzo często.

Czyste maszyny i sprzęt to także gwarancja ich dobrego stanu technicznego. Zapewniamy sobie tym samym ich niezawodność.

Systematyczne oczyszczanie maszyn rolniczych wiążę się również z kwestiami bezpieczeństwa. Na ich powierzchni mogą bowiem osiadać nie tylko pył i brud, ale również szkodliwe substancje, które znajdują się w środkach chemicznych stosowanych do oprysków. Usuwając je zaraz po powrocie z pola ograniczamy kontakt z tymi dość szkodliwymi substancjami.

Regularnie oczyszczany sprzęt nie będzie się też tak często psuł. Wiążę się to z kolei z korzyściami finansowymi – nie będziemy narażeni na dodatkowe koszta związane z wymianą ważnych części, które długo nieczyszczone mogą ulec uszkodzeniu.

Poznaj najlepszy środek do mycia maszyn rolniczych!

Do czyszczenia maszyn rolniczych najlepiej wybierać preparaty chemiczne dedykowane tej właśnie czynności. Wśród obecnych na rynku środków wyjątkową skutecznością wyróżnia się środek myjący firmy Cleaning Expert. Jakie są jego zalety i właściwości?

Środek myjący do maszyn rolniczych od Cleaning Expert jest wysoce wydajny

Jest to możliwe, ponieważ przybrał on postać koncentratu, do rozcieńczenia którego wymagana jest zwykła woda. Zamknięty w szczelnej i poręcznej butelce jest przy tym łatwy w przechowywaniu, jak i użytkowaniu.

Preparat jest wysoce skuteczny.

Zawdzięcza to swojej unikalnej recepturze. Powstała po rozcieńczeniu gęsta piana ułatwia usunięcie nawet trudniejszych zabrudzeń także z miejsc trudno dostępnych. Dzięki temu możemy oczyścić sprzęt dokładnie nie tylko z zalegających na zewnątrz warstw brudu, ale i z zanieczyszczeń wewnętrznych. W jego składzie znalazły się także substancje, które pozwalają usuwać zanieczyszczenia ropopochodne.

Środek działa błyskawicznie i z dużą mocą.

Oznacza to, że z jego użyciem umycie nawet kilku sprzętów, zajmie Ci mało czasu.

Środek myjący do maszyn rolniczych od Cleaning Expert nadaje się do zarówno do mycia ręcznego, jak i z użyciem urządzeń wysokociśnieniowych jak: inżektory czy pianownice. Przy użyciu tych drugich jest jeszcze bardziej efektywny.

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą pełną ofertą.